O nas

Miejsce przyjazne dzieciom

Każdego dnia wprowadzamy w życie ideę zapewnienia radości dzieciom oraz komfortu rodzicom. Stawiamy na wysoką jakość opieki i edukacji, wrażliwość na potrzeby maluszków, wspieranie rozwoju i tworzenia osobowości naszych podopiecznych. Dzięki wspaniałej i profesjonalnej opiece, którą zapewnia wykwalifikowana kadra naszego żłobka, rodzice mogą skupić się na codziennych obowiązkach, mając pewność, że pozostawiają swoje pociechy w radosnym i przyjaznym miejscu.

27 stycznia 2021 roku to pierwszy dzień, w którym mali białostoczanie pojawili się w Filii Żłobka Miejskiego Nr 3 w Białymstoku pod bezpośrednią pieczą nad jej funkcjonowaniem Pani Dyrektor mgr Moniki Niewińskiej.

Na powierzchni około 2000m2 powstały sale dla dzieci, administracja, część socjalna, kuchnia z zapleczem i magazynami oraz strefa techniczna. Powstał plac zabaw dla naszych milusińskich oraz parking na około 11miejsc parkingowych.

Budynek jest podpiwniczony, z dwiema nadziemnymi kondygnacjami. Zespoły pomieszczeń przeznaczone są dla dzieci różnych grup wiekowych (od 20 tygodnia życia do 3 lat).

Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Są tu bezprogowe drzwi, na każdym piętrze wydzielono toaletę ogólnodostępną, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych, została również zainstalowana winda.
Maluch +
Inwestycja kosztowała prawie 9,5 mln zł. z czego 3,8 mln zł. pochodziło z programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 „Maluch +” 2020 r.


Z dniem 01 maja 2022 roku zgodnie z Uchwałą Nr XLVIII/690/22 (Dz.U. z 2022r. poz.216) Rady Miasta Białystok z dnia 17 stycznia 2022 roku Filia Żłobka Miejskiego Nr 3 w Białymstoku przy ulicy Ignacego Mościckiego 2J została przekształcona w samodzielną gminną jednostkę budżetową pod nazwą Żłobek Miejski Nr 9 w Białymstoku. Bezpośrednią pieczę nad funkcjonowaniem żłobka przejęła i sprawuje Pani Dyrektor mgr Aneta Falkowska.

100 +
ZADOWOLONYCH DZIECI
1
NOWOCZESNYCH SAL
1
WYSZKOLONEJ KADRY
Kindori

PODEJRZYJ NAS 🙂

Galeria

Tak wygląda codzienność naszych dzieci!
DLACZEGO MY?

NASZE PROGRAMY

Dogłębnie omawiamy i analizujemy z rodzicami potrzeby dziecka. Codziennie poświęcamy czas na przekazanie opiekunom informacji o postępach i rozwoju ich pociech.
Kindori
Kindori

Multisensoryka

Rekomendowane zabawki

Nauka przez zabawy

Nowoczeny plac zabaw

Skip to content